O NAS

Centraltex - Początki

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku działając w branży związanej z importem odzieży używanej głównie z Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Drugi z tych kierunków zwrócił naszą uwagę na tyle, że ograniczyliśmy się do współpracy wyłącznie z Irlandią oraz Irlandią Północną, które zapewniają unikatowy towar.

Kontakt

Centraltex – transport

W 2011 roku postanowiliśmy poszerzyć działalność o transport świadcząc usługi w relacji Polska – Irlandia. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Decyzja to podyktowana była chęcią rozwoju firmy oraz stała się „lekarstwem” na problemy związane z przewoźnikami i ich terminowością. Od tego momentu nasza flota ciągle się powiększa, a my konsekwentnie świadczymy usługi transportowe w relacji Polska-Irlandia-Polska. Z czasem powiększyliśmy zakres naszych usług o Irlandię Północną.

Dzięki tej specjalizacji zyskaliśmy zaufanie wielu stałych klientów. Rok 2016 to kolejny kamień milowy w naszej historii. Wtedy to, udało nam się utworzyć regularną linię transportową z Irlandią, gwarantującą dostawy na terenie tego kraju każdego poniedziałku i wtorku, a także załadunki do Polski we wtorki, środy i czwartki. To założenie funkcjonuje do dnia dzisiejszego dając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, stabilności i co najważniejsze – regularności.

Kontakt
KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Siedziba

Ul. 18 Pułku Ułanów 8

89-600 Chojnice

NIP: 555-142-71-74

Dojazd do siedziby

Magazyn

Ul. Zakładowa 28

89-600 Chojnice

Dojazd do magazynu