CentralTex jest firmą działającą od 17 lat na rynku polskim. Dotychczas zajmowaliśmy się głównie importem odzieży używanej z Irlandii oraz Anglii, którą następnie rozprowadzaliśmy na terenie całej Polski. Tym samym zyskaliśmy już duże zaufanie wśród szerokiego grona naszych klientów.

Od roku 2011 poszerzyliśmy działalność o usługi transportowe oraz spedycyjne. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, a nasze główne kierunki to Irlandia oraz Wielka Brytania. Od momentu wprowadzenia działu transportu jest to nasz priorytetowy kierunek, i dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dysponujemy również pojazdami typu bus, dzięki którym możemy realizować mniejsze ładunki na terenie kraju. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, świadczymy również usługi przeładunkowe, oraz magazynowanie na najwyższym poziomie w odpowiednich dla towaru warunkach.

Jako firma transportowa i spedycyjna współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, i nieustannie poszerzamy flotę pojazdów o kolejne zestawy, zwiększając tym samym dostępność usług oraz częstotliwość wykonywanych kursów.